trawniki cukiernia sikoreczka

trawniki cukiernia sikoreczka Jeśli starszy jest religijny, można odczytać z ich świętej księgi dla nich.

5. Vidoetape odbiorca opieki

To jest inna sprawa, że ??opiekunowie nie mają czasu, aby zrobić, ale oznaczałoby tyle do nich później. Napisz listę pytań, starszy - myśleć o rzeczach z przeszłości, takich jak pralnia, jak zostało zrobione, kiedy byłeś dzieckiem i kto jest ich najlepszym przyjacielem był w szkole.kabina z hydromasażem

6. Jeśli nie mieszkają w pobliżu, wysłać odręcznie karty lub drobny upominek.

Programy takie jak owoce Klubu miesiąc lub Gift Basket z miesiąca Club lub subskrypcji magazynu są doskonałe pomysły i łatwo skonfigurować. Ale nie pamiętam, aby wysłać odręcznie karty. Są zawsze radość odbierać i mogą być wyświetlane jako przypomnienia, że ??opiekun jest pamiętane.

7. Zachęcanie socjalizacji

Opiekunowie mają tendencję do zrazić się od swoich przyjaciół i rodziny, ponieważ często są one zużyte, przytłoczony i ledwo można znaleźć czas, aby ich fryzjera, nie mówiąc już uczestniczyć funkcji. Ale utrzymywanie kontaktów na zewnątrz jest bardzo ważne, ponieważ izolacja może stać się dużym problemem.

Jeśli zdarzy się, że niektórzy z przyjaciół opiekuna, mają do nich zadzwonić, aby poprosić o datę lunch. Może to być od razu po tym, jak na ochotnika do odwiedzenia przez godzinę lub dwie. Jeśli jesteś przyjacielem robi powołanie, delikatnie trwałe o uzyskanie opiekuna powiedzieć "tak" i mieć plan na miejsce do opieki dla bliskiej osoby w domu.

Ostatnia sprawa: jeśli opiekun nie jest świadoma środków wspólnotowych, które pomogą mu lub jej trochę czasu w samotności (Opieka zastępcza), sugerują, że im skontaktować się z lokalną agencją obszar na starzenie lub ich społeczności Senior Center. Stowarzyszenie Alzheimera (nawet gdy nie jest zaangażowany otępienie) jest kolejnym doskonałym źródłem informacji.
Artykuł napisany przez: