trawniki pawia wroclaw

trawniki pawia wroclaw

Inną metodą jest fumigacji. Przy tym gaz technologiczny, często z kapsułki gazu wprowadza się w molowym układ tunelu. Procedura ta nie jest często skuteczne, choć. To jest wspólne dla układów molowe tunel być bardzo długie i trzeba dużej ilości gazu, aby je wypełnić. W tym samym czasie, w typowych warunkach, gleba wokół mola tuneli chłonny i dlatego często tylko przecieki gazu dalej.drzwi zewnętrzne gdynia

Pozostawia to tylko kilka innych opcji dla niezawodnego sterowania molowych. Mole repellers może być skutecznym rozwiązaniem. Istnieje kilka różnych odmian, ale w większości są to małe produkty, które możesz umieścić w ziemi. Następnie wysyła fale dźwiękowe i wibracje, które pomaga utrzymać moli dalej.

Ostatnią opcją jest zainstalowanie barier mol. Są to bariery materialne, które są zakopane wokół zewnętrznej krawędzi swoim podwórku. Muszą być pochowany na tyle niska, aby upewnić się, że mole nie kopać pod nimi, i muszą wystawać na powierzchnię ziemi, aby zapobiec moli będzie nad nimi na górze. Oczywiście, to rozwiązanie jest skuteczne tylko przy zatrzymaniu moli od wejścia w ogródku na początku. Jeśli już mam pieprzyk problem, trzeba będzie zadbać o to też.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak pozbyć się moli, mamy mnóstwo porad. Dowiedz się, co działa, a co nie, dzięki czemu nie muszą zrozumieć to wszystko sam. Udaj się do Mole sterowania HQ i będziemy szczęśliwi, aby pomóc.

Artykuł napisany przez: