trawniki concentration camp

trawniki concentration camp

Dlaczego odwoływać?

Kiedy tworzyć pomysły, będziemy zwykle patrzeć na innych podobnych pomysłów stworzonych przez innych autorów. Przy budowie argument, będziemy patrzeć na to, co zostało już powiedziane przez innych. Tak, więc głównym powodem, że odniesienie jest to, że musimy uznać pierwotnego autora. W przeciwnym razie są skutecznie kradzież ich oryginalne prace i pomysły. Widać to w świecie akademickim, jako plagiat. Ponadto, to daje możliwość bezpośredniego cytowania swoich pomysłów, które pokażą swoje umiejętności akademickich. Inne kluczowe powody to, że jest to dobra praktyka akademicka, wykazuje zrozumienie dziedzinie i rozwijanie swoich akademickich umiejętności pisarskie.

Skąd to się bierze?

Po raz pierwszy pojawił się w Edwarda znaków "papierze" The embryogensis przedkuwki ogrodzie 1881. Jego artykuł był pierwszym konsekwentne stosowanie parathensising autora i datę w cytacie. Edward towarowe był profesorem na Uniwersytecie Harvarda i jest uważany za powód, dla którego styl nadana Harvardzie. Jednak Harvard University Nie popieramy sam styl wyraźnie. Styl jest ważne w dziedzinie nauk akademickich, jak autor i data jest uważana za ważną i podstawową nad tytułem dzieła.

Co to jest cytat i odniesienia?

trawniki concentration camp

Cytat jest coś, co można umieścić w swoim tekście "powołując się na" cudzej pracy. Istnieją dwie główne metody powołując się bezpośrednio, na przykład znaków (1881) stwierdził, że "..." i pośrednie, usługi internetowe są środkiem komunikacji z maszyną do urządzenia za pomocą plików XML przez internet (W3Schools, 2010). Odwołanie jest pełny opis cytat, który Volkswagen znajduje się na liście referencyjnej lub bibliografii. Przykłady te są wymienione poniżej:

Informator

Autor A., ??rok, jak odwołać Harvarda. Manchester: ProofreadMyEssay Publikacje

Journal Article dostępne online

Artykuł napisany przez: epic pro