trawniki napowietrzanie

trawniki napowietrzanie

Muzeów Smithsonian są faworytami dla rodziców i dzieci w każdym wieku (a rodzice kochają wstęp wolny). The National Air Space Museum (Independence Ave w 4th Street, SW) dysponuje największą kolekcję samolotów i statków kosmicznych na świecie. Ulubiony zabytki to oryginalny Wright Flyer 1903, The Spirit of St. Louis, moduł dowodzenia Apollo 11 i księżycowy próbki skał, które odwiedzający mogą dotknąć. Teatru i planetarium pokazy IMAX rywalizować dowolny film blockbuster (większość pokazy mają za osobę za wstęp).

Muzeum Historii Naturalnej (10th Street Konstytucja Ave. NW) jest także ulubionym z rodzinami. Muzeum dysponuje dinozaura, wielorybów i wyświetla rekina, jak również legendarny Nadzieja Diamond. Nowa wystawa motyli i roślin: Partners in Evolution zaprezentuje żywych motyli i roślin w zamkniętym pawilonie (otwarcie lutego 2008). Odkrycie pokoju w Muzeum Historii Naturalnej jest praktyczne pomieszczenie dla rodzin i studentów. W pokoju znajduje się czynności z wykorzystaniem obiektów prawdziwe muzeum i artefakty. Twoje dzieci mogą czuć się skóry krokodyla lub przymierzyć ubrania z innego kraju.

trawniki napowietrzanie

Ciesz poznawania innych kultur w Narodowym Muzeum Indian Amerykańskich (Fourth Street Independence Ave., S.W.), wykazując Native American przedmiotów z dawnych cywilizacji prekolumbijskich przez obecnych czasach czy Smithsonian Anacostia Community Museum (1901 Fort Place, SE), skupiając się na kulturze afro-amerykańskiej. Krajowy Zoo (3001 Connecticut Avenue NW) oferuje ponad 400 różnych gatunków zwierząt z całego świata, z gigantycznym pand jednym z najbardziej znanych eksponatów.


trawniki napowietrzanie

Na cmentarzu Arlington, zabrać dzieci na Grobie Nieznanego Żołnierza (formalnie Grobie Unknowns) do zmiany warty, która odbywa się co godzinę od listopada do marca (co pół godziny w okresie od kwietnia do października).
Artykuł napisany przez: